2019-11-16 16:31

AK NOP & Overijsel uitslag

 Persoonlijk

 Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse

1Korthoef, GuusSV De Korrel - Emmeloord100,3103,1101,298,598,699,5601,2 
2Beltman, MarcoLSV Nijverdal - Nijverdal98,599,0100,2100,0100,1101,0598,8 
3Wekken v/d, JasperSV De Korrel - Emmeloord95,495,4102,595,597,796,4582,9 
4Voorde ten, AndrëSV De Valk - Elspeet98,696,1101,8104,0103,6103,6607,7BM

 

 Luchtgeweer staand Heren A-klasse

1Lubben, BoukeSV Diana - Denekamp96,995,499,495,897,094,9579,4 
2Weijn, DannyLSV Nijverdal - Nijverdal93,791,992,495,892,797,2563,7 
3Kramer, AukeSV De Korrel - Emmeloord85,895,196,093,682,193,5546,1 
4Hul vd, ChrisSV De Korrel - Emmeloord92,390,089,389,988,593,3543,3 
5Ouwehand, KeesSV Op de Korrel - Bemmel87,390,894,990,193,698,2554,9BM

 

 Luchtgeweer staand Heren B-klasse

1Termeulen, JosSV Vechtdal - Dalfsen93,397,297,295,094,691,3568,6 
2Cornet, HermanSSV Genemuiden - Genemuiden94,296,696,990,597,989,7565,8 
3Ekkel, StephanSV Harderberg - Harderberg85,495,191,285,589,083,5529,7 
4Selles, RutgerSSV Genemuiden - Genemuiden87,983,077,588,290,495,6522,6 
5Bakker, RoySSV Genemuiden - Genemuiden85,387,992,487,882,482,4518,2 
6Veen van, JelleSV De Korrel - Emmeloord88,581,381,183,779,578,5492,6 
7Brinkman, ESV Nieuwleusen - Nieuwleusen82,780,382,480,970,389,3485,9 
8Bakker, MarcelSSV Genemuiden - Genemuiden72,777,964,580,579,989,1464,6 
9Hoving, JarnoSV De Korrel - Emmeloord72,684,379,071,273,080,0460,1 

 

 Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse

1Stieber, KellySDVV - Almelo101,297,896,898,8100,397,8592,7 
2Til van, IlonaLSV Nijverdal - Nijverdal99,897,497,096,499,896,5586,9 
3Hul v/d, ChristinaSV De Korrel - Emmeloord95,296,196,192,995,695,2571,1 
4Andersen, StineSV Op de Korrel - Bemmel103,9103,2102,6105,1102,7103,7621,2BM

 

 Luchtgeweer staand Dames A-klasse

1Hanstede, SandraSV Diana - Denekamp94,486,286,790,894,595,2547,8 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse

1Hemme, WimSV Diana - Denekamp95,496,894,796,7  383,6 
2Oude elferink, PaulSV Diana - Denekamp89,585,395,891,9  362,5 
3Somberg, G. J.H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen79,188,183,087,4  337,6BM

 

 Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse

1Blok, MSV Nieuwleusen - Nieuwleusen91,891,588,085,5  356,8 
2Wildemann, HSV Nieuwleusen - Nieuwleusen82,563,872,886,5  305,6 
3Winden van, NicoH.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen90,689,087,390,3  357,2BM
4Olde, RoelofH.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen78,763,973,878,5  294,9BM

 

 Luchtgeweer staand Junioren-A Heren

1Stoeten, FinleySV Harderberg - Harderberg92,593,795,695,392,594,9564,5 
2Kramer, MarcoSV De Korrel - Emmeloord93,185,986,293,185,991,9536,1 
3Strijker, JurreSV De Korrel - Emmeloord77,071,779,667,668,981,0445,8 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-A Dames

1Boeve, ChayenneSV Harderberg - Harderberg101,0101,097,498,793,595,2586,8 
2Hakkers, ChantalSV Harderberg - Harderberg87,382,878,880,882,484,3496,4 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Heren

1De Boer, LourensSV Het Vizier - Urk98,798,1101,098,4  396,2 
2Baarssen, Wilbert JanSV Het Vizier - Urk99,996,8100,497,1  394,2 
3Vermeer, AndréSV Harderberg - Harderberg99,694,394,994,6  383,4 
4Boer de, PieterlouwSV Het Vizier - Urk94,091,894,497,3  377,5 
5Blom, BertusSV Het Vizier - Urk97,991,186,193,0  368,1 
6Vermeer, MichelSV Harderberg - Harderberg86,785,087,888,2  347,7 
7de Vries, AlbertSV Het Vizier - Urk94,081,780,984,5  341,1 
8Talen, PascalSV De Korrel - Emmeloord74,186,187,288,1  335,5 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Dames

1Visscher, KimberlySSV Genemuiden - Genemuiden95,396,588,792,8  373,3 

 

SV Genemuiden - Genemuiden